Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жорсткий футляр для окулярів
Ширина футляру: 17см
Висота футляру: 7см
Матеріал: поліестер
Застібка: блискавка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Органайзер |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Спосіб закривання | Блискавка |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 180 ₴






