
влевовправо
Жіноча сумка вечірня блискуча, Срібляста (3349)
- Готово до відправки
- Код: 3349
470 ₴
+380 (97) 676-13-59
Київстар
- +380 (99) 373-77-67Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка вечірня блискуча
Достатньо містка сумка, яку модно носити на плечі або через плече. Завдяки своїй формі ця сумка ідеальна для різноманітних випадків, для роботи, прогулянки, святкового заходу. Застібка забезпечує легкий та швидкий доступ до предметів, які вам потрібні. Сумка з однотонним дизайном надасть стильного вигляду будь-якому вбранню. Сумку можна носити на плечі або використовувати як клатч, відстебнувши ланцюг.
Стать жіноча
1 відділення
Фурнітура виконана в сріблі
Розмір: 23*13*3см
1 ремінець-ланцюжок в комплекті довжиною 110см
Відтінок може трохи відрізнятися через налаштування екрана.
Зверніть увагу, що наявність актуальна для кольору на головному фото. Наявність додаткових кольорів уточнюйте до оформлення замовлення менеджера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина плечового ременя | 1110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 470 ₴








