
влевовправо
Уцінка Сонцезахисні окуляри в широкій оправі з подвійною переносицею унісекс Чорний з рожевим (0802-0)
- Готово до відправки
- Код: 0802-0
250 ₴
+380 (97) 676-13-59
Київстар
- +380 (99) 373-77-67Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окуляри з подвійною переносицею
Ширина оправи 14,5см
Висота оправи 5см
Ширина лінзи 6см
Довжина дужки 15см
Лінза полікарбонат
Матеріал оправи: пластик
Стать: унісекс
Причина зниження цін: Дрібний дефект на лінзі . Підходять для носіння. Дефект не впливає на видимість.
Більше пропозицій у каталозі товарів. Товар з уцінкою відправляється за повною або частковою передоплатою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 50 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Міст | 11 мм |
| Вага | 0.1 г |
- Ціна: 250 ₴


