
Сумка нагрудна через плече бананка Помаранчевий №2 33*15*11см (4544)
- Готово до відправки
- Код: 4544
420 ₴
- +380 (99) 373-77-67Vodafone
Сумка нагрудна через плече бананка
Достатньо містка сумка, яку модно носити на плечі або через плече. Завдяки своїй формі ця сумка ідеальна для різноманітних випадків, для роботи, прогулянки. Застібка-блискавка забезпечує легкий та швидкий доступ до предметів, які вам потрібні. Сумка з однотонним дизайном надасть стильного вигляду будь-якому вбранню. Ця сумка є ідеальним помічником для тих, хто в дорозі.
Матеріал - Нейлон
Стать: унісекс
Застібка: блискавка
2 відділення
Розмір: 33*15*11см
Ремінець регулюється, довжина від 60 до 110см
Відтінок може трохи відрізнятися через налаштування екрана.
Зверніть увагу, що наявність актуальна для кольору на головному фото. Наявність додаткових кольорів уточнюйте до оформлення замовлення менеджера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 33 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | нагрудна сумка |
- Ціна: 420 ₴


