Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий плетений ремінь солом'яний
Довжина ременя 97см
Ширина ременя 4,5см
Діаметр пряжки 8см
Матеріал: солома, дерев'яні намистини на пряжці.
Доповніть свій образ за допомогою цього літнього ременя. Також у нашому асортименті ви можете підібрати солом'яні капелюхи, сумки та окуляри. Все, що потрібно для літнього сезону. Гарантуємо, увага забезпечена!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ременя | Пояс |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 970 мм |
| Ширина ремня | 45 мм |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 91-100 см |
- Ціна: 350 ₴





