Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі окуляри ромбічної форми
Ширина оправи 14,2см
Висота оправи 4,5см
Ширина лінзи в оправі: 5,7см
Міст:1,8см
Довжина дужки 14см
Лінза полікарбонат
Матеріал оправи: метал
Модель підходить на мяленьке та середнє обличчя
Причина зниження цін: Дрібний дефект на лінзі . Підходять для носіння. Дефект не впливає на видимість.
Більше пропозицій у каталозі товарів. Товар з уцінкою відправляється за повною або частковою передоплатою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 190 ₴




