
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленькі сонцезахисні окуляри ромб
Ширина оправи 13,8см
Висота оправи 3,7см
Ширина лінзи 3,8см
Довжина дужки 14,5см
Міст 1,8см
Лінза полікарбонат
Вага 19г
Матеріал оправи: пластик+метал
Причина зниження цін: Дрібний дефект на лінзі . Підходять для носіння. Дефект не впливає на видимість.
Більше пропозицій у каталозі товарів. Товар з уцінкою відправляється за повною або частковою передоплатою.
Додаткові фото можемо надіслати після запиту у месенджері.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Зелений |
| Колір | Зелений |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 38 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 19 г |
- Ціна: 190 ₴






