
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний футляр для зберігання окулярів
Матеріал: штучна шкіра
Ширина футляра: 17см
Висота футляра: 8см
Матеріал: штучна шкіра
Футляр для зберігання окулярів виконує захисну функцію під час транспортування. Мінімалістичний та простий дизайн у кількох кольорах в асортименті. Захист від вологи та пилу. так само можна використовувати для зберігання дрібних предметів.
Наявність є актуальною для кольору на головній фотографії. Наявність другорядного кольору уточнюйте у менеджера до оформлення замовлення.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Органайзер |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Золотистий |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.05 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 195 ₴


