Новинка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри овальні
Металева оправа
Лінза: полікарбонат
Ширина оправи: 13,5см
Висота оправи: 4,2см
Ширина лінзи 5см
Міст 1,7см
Довжина дужки 14см.
Стать: унісекс
Регульовані носоупори
Декор на дужках у вигляді пружинок
Модель підходить на вузьке та середнє обличчя.
Наявність актуальна для кольору на головному фото, наявність другорядного кольору уточнюйте у менеджера до оформлення замовлення через чат, по телефону або месенджерів, вказаних на сайті компанії.

Приємних покупок =)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
- Ціна: 320 ₴



