Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка
Є дефект на металевій частині. Зверніть увагу на фотографії його видно.
Дитяча маленька сумочка на ланцюжку
У сумочку можна помістити дрібні аксесуари (хусточка, помаду) або улюблені маленькі іграшки
Матеріал - Штучна шкіра
Стать - для дівчинки
Застібка: магнітна кнопка
Розмір: 12*11*6см
Мультяшні сумки на плече для дівчаток з улюбленими героями Disney. Ланцюжок пристібається на карабіни.
Більше пропозицій у каталозі товарів. Товар з уцінкою відправляється за повною або частковою передоплатою.
Приємних покупок =)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 6 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 200 ₴





